Futbal: Baníci nastrieľali v zápase jedenásť gólov

FK Baník Drnava – TJ Baník Rožňavské Bystré 7:4 (5:2)
Na zlom a najmenšom ihrisku v súťaži domáci od začiatku nasadili vysoké tempo a už v 3. minúte dali vedúci gól. O 3 minúty pridali ďalší gól. O chvíľu hostia kopali priamy kop a vyrazenú loptu dorážal do brány Dušan Račko, no rozhodca Gyenes pre údajný ofsajd gól neuznal. Z ďalšieho protiútoku však Bystrania gól dali. Strelec gólu bol znovu Dušan Račko.
Drnava naďalej tlačila a dala po hrubých chybách hostí ďalšie dva góly. 4:1. Po jednom z bystranských protiútokov dal na 4:2 Peter Minčík. Domáci však dali do polčasu piaty gól a ešte nepremenili penaltu.
Druhý polčas začali aktívnejšie hostia a hneď z prvého útoku strelil gól Dušan Račko. 5:3. O štyri minúty po peknej akcii Jána Urbana, krížnou strelou z poza 16-ky,upravil na 5:4 Miloš Leng.
Za tohto stavu s pomocou rozhodcu, domáci opäť prebrali taktovku. Jeho verdikty Bystranov dráždili a po slovnej výmene názorov si červenú kartu vyslúžil hráč hostí Marcel Čipka. Bystrania sa už ďalej nedokázali zmobilizovať a po hrúbkach v obrane pred koncom zápasu ešte inkasovali 2 góly. 7:4. Hralo sa 27.4.2008.
Zostava hostí: Tomáš Dulovec, František Čapo, Vladimír Kolesár, Ivan Galata, Róbert Krága, Miloš Leng, Ján Dávid, Lukáš Hajdu, Peter Minčík, Dušan Račko, Ján Urban (striedali Marcel Čipka, Ondrej Ujházy).
Miloš Leng

Výsledky - II. trieda, 18. kolo: Honce - Dlhá Ves 1:1, Drnava - Rož. Bystré 7:4, Ml. Brzotín - Nižná Slaná 1:2, Rakovnica - Slavošovce 6:0 nedohrané, pokles počtu hráčov hostí pod 7, Jovice - Čoltovo 3:7, Kečovo - Hrhov 5:0

13. Jovice 16 3 1 12 23:76 10

Baník Rožňavské Bystré – Mladosť Brzotín 3:0 (1:0)
Domáci hráči začali zápas nepresnými prihrávkami, čo Brzotín viedlo k tomu, aby bol Bytranom nepríjemným súperom. Hra bola vyrovnaná, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. S pribúdajúcimi minútami začali mať domáci prevahu a prišli aj šance. Jednu využil František Čapo, keď jeho hlavičku brankár Brzotína neudržal a vypadla mu do brány. 1:0.
Celý druhý polčas už mali pod kontrolou domáci a často ohrozovali bránu hostí. Z tlaku ťažil Ján Urban, keď brankár neudržal strelu a Uraban ju dokopol do brány. 2:0. Tretí gól mal podobný scenár. Brankár znovu neudržal strelu, vyrazil ju pred Dušana Račka a ten ju z hranice päťky dorazil do siete. 3:0. V druhom polčase hostia domácu bránu vôbec neohrozili.
Pred 80 divákmi rozhodoval rozhodca Rási. Hralo sa 20.4.2008.

Zostava RB: Viliam Máťaš, Ľubomír Uhrín, Vladimír Kolesár, František Čapo, Ivan Galata, Róbert Krága, Miloš Leng, Vladimír Valent, Lukáš Hajdu, Peter Minčík, Dušan Račko (striedali: Ján Urban, Radoslav Meško, Ondrej Ujházy).