Hrhov, ktorý má problémy s nedostatkom hráčov, bol nad sily Bystranov

Hrhov – Rožňavské Bystré 5:2 (3:2). Po vysokej domácej výhre v minulom týždni, optimisticky naladení Bystrania vycestovali na svoj 7. zápas do Hrhova. Hrhov, ktorý má momentálne problémy s nedostatkom hráčov nakoniec na zápas nastúpil. Bystrania, ako obvykle, nezvládli úvod zápasu. Po dvoch nepremenených nájazdoch Bystranských útočníkov prišiel trest. Prvá strela domácich v 16. minúte na Bystranskú bránu znamenala 1:0. Ďalší nájazd Máťaš zneškodnil. O pár minút na to, Hrhovčania premenili pokutový kop, za ruku Valenta. 2:0. Po ďalších Bystranských útokoch, Minčík znížil na 2:1. V 33. minúte nevyšla Bystranom ofsajdová pasca a útočník domácich zvyšoval na 3:1. Pritom však Bystré bolo stále lepším mužstvom. Pred koncom polčasu loptu po pravej strane potiahol Minčík a presnou prihrávkou našiel Urbana, ktorý loptu dorazil zblízka do brány. 3:2
V 2. polčase Hrhovčania vycítili, že tento zápas môžu vyhrať, očividne pridali, a vekovo starší Bystrania prestávali kontrolovať hru. Začali sa utápať v nepresných prihrávkach a kľučkách. Napriek tomu si vypracovali ešte 3 čisté gólové príležitosti, no Rusnák, Krága ani Leng neboli schopní presne zakončiť. Pred koncom zápasu keď Bystrania ešte skúšali hrať vabank, domáci pridali ešte 2 góly a potrestali Bystranov za ich nesústredenosť pri zakončovaní.
Rozhodoval Lucza.
Zostava Rožňavského Bystrého: Máťaš – Krága, Valent, Leng, Uhrin, Ujházi, Konya, Rusnák, Šály, Urban, Minčík.
21.9.2008

Miloš Leng

Súhrnné výsledky:
7. kolo: Slavošovce - Nižná Slaná 0:3 kont. Nedohraný zápas pre inzultáciu rozhodcu v 50. min. domácim hráčom, Jovice - Rakovnica 5:1, Hrhov - Rož. Bystré 5:2, Drnava - Ml. Brzotín 15:2, Čoltovo - Kečovo 2:1, Kovstav - Honce 3:7, Bohúňovo - Kružná 1:3

14. Bohúňovo 7 0 0 7 8:35 0

Výsledky 9. kola: Buzica - Haniska 4:0, Krompachy - Turňa n/B 4:0, Kr. Chlmec - V. Kapušany 2:2, V. Folkmar - Sečovce 4:1, Moldava n/B - V. Revištia 2:0, Rožňava - Čaňa 4:2 (2:1), G: Kamenský, Sokoli (11 m), Breuer, Savčák - Miškovič, L. Török, ŽK: Urban, Breuer - Vaľa, Steininger; V. Opátske - Rudňany 4:1, Štítnik - Žakarovce 2:0 (0:0), G: Juhász, Miloš Gallo (11 m), D: 200, R: Slimák, ŽK: Konček - Ondrejčík, Maršálek.

6

Výsledky 7. kola: Gem. Hôrka – Jaklovce 4:1 (2:1), G: Bodnár, Klinko, Šaliga, Kövesdi - Kandrík, D: 200, R: Pika, ŽK: Švartz, Adamišin (hostia), Smižany – Hrabušice 6:2, Krásnohorské Podhradie – Nálepkovo 6:2 (3:1), G: Piater 3, Bulík, Šomšák, Harhovský - Lukáš Pacák 2, D: 200, R: M. Firkaľ, ŽK: bez kariet. Margecany - Lok. Košice "B" 0:1 , Harichovce – Prakovce 4:2 , Teplička - Sp. Vlachy 1:1 , Koš. N. Ves – Helcmanovce 2:0.

0

Výsledky 7. kola: Dlhá Ves - Krásnohorská Dlhá Lúka 1:0 (0:0) Góly: Korintuš, ŽK: Beke - Szabó, R: Petro, DZ: Székely, D: 120. Jablonov n/T - Plešivec 2:3 (1:2) Góly: Nagy, Viszlay Bodnár, Z. Laven, Takáč, ŽK: 0 Macho, Tomi, Viola, Szaniszló, Kubík, R: Gallo, DZ: Krzák, D: 100. Betliar - Dobšiná 1:0 (0:0) Góly: Barkasz, ŽK: Barkasz Surovský, Herško, Záhoranský, R: Jonáš, DZ: Danko, D: 70. Vyšná Slaná - Dedinky 5:1 (2:0) Góly: Hadar 2, Fifik, Liptai, Hric J. Novák, ŽK: bez, R: Šalamon, DZ: Šimšík, D: 100. Brzotín - Gemerská Poloma 0:1 (0:0) Góly: P. Rogos, ŽK: Mezei, A. Polyák Kalina, Rogos, Mihálik, ČK: Hatvaník, R: Molnár, DZ: Šmelko, D: 100. Rudná - Lipovník 5:1 (1:0) Góly: Greško 2, Molčan, Kontra, P. Sanisló - Nemeth, ŽK: Molčan - Szabó, R: Palacko, DZ: Heveši, D: 150. Pača - Vlachovo 1:2 (1:0)Góly: Gajdoš Hronec, Marciš, ŽK: 0 Lipták, Marciš, Hricko, R: Gallík, DZ: Máté, D: 100.